Logo
Út (12-18 hod.), Čt (12–14 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Kategorie blogu
  • Štítky blogu
Novinky
29.05.2023
Doporučujeme z novinek tohoto týdne:
Doporučujeme vaší pozornosti velmi vzácný, ojedinělý, modrý rodochrozit s barvou letního nebe a strukturou klasického rodochrozitu. Ujít by vám neměl ... číst celé
Zobrazit všechny novinky
VYBÍRÁME KAMENY

Popisky kamenů

Polodrahokamy jsou především pro ženy úžasným doplňkem, ozdobou, podtrhují jejich krásu a dotváří jejich vzhled.

číst celý článek

Drahé kameny a zdraví

Zde naleznete přehled kamenů pomáhajících v psychické a spirituální oblasti. Polodrahokamy nás mohou podporovat, léčit, harmonizovat, tišit naši mysl i emoce a dodávat energii.

číst celý článek

Drahé kameny a nemoci

Zde naleznete přehled  kamenů pomáhajících při zdravotních problémech. Polodrahokamy nás mohou podporovat, léčit, harmonizovat, tišit naši mysl i emoce a dodávat energii.

číst celý článek

Jak vybírat drahé kameny

Pokud ještě nevíte, jaký kámen byste přesně chtěli, je samozřejmě nejlepší způsob jeho výběru intuicí, vyberte si prostě ten, který vás osloví.

číst celý článek

 

 

  1. Úvod
  2. Zajímavosti
  3. Obdarujte blízkého milou maličkostí. Vyberte přívěsek přesně pro něj!
24.03.2017
Komentáře (0)

Obdarujte blízkého milou maličkostí. Vyberte přívěsek přesně pro něj!

Vymyslet perfektní dárek pro blízkého člověka je někdy pořádný oříšek, zvlášť když ho chcete příjemně překvapit a darovat mu něco osobnějšího než jen svíčku nebo dobrý čaj. Máme pro vás několik tipů, čím ho potěšit a ukázat mu, že víte, jaký je a v čem potřebuje podpořit.

Výběru šperků coby dárku se většina z nás bojí. Máme obavy, jestli se trefíme do vkusu dotyčného člověka, jestli bude vyhovovat celková velikost i velikost komponentů, zda zvolíme správnou barvu a jestli bude obdarovaný celkově vnímat šperk jako pěkný. Nebojte se dát originální dárek a vyberte některý z přívěsků vyrobený z kamene. Přívěsky jsou malé, dají se snadno měnit podle příležitosti a ještě obdarovanému mlčky sdělí, že vám na něm záleží.

 

 

 

Vybírejte podle barvy a tvaru

To první, na co se u každého šperku bez výjimky soustředíme, je bezpochyby jeho velikost, tvar a barva. To, jak na první pohled vypadá. Proto si vzpomeňte, jakou barvu má dotyčný, kterého chcete obdarovat, skutečně rád a rád se jí obklopuje. Vybavte si, jaké doplňky nosí – zda větší či menší a jestli preferuje oblé či hranatější tvary. Tuto fázi nepodceňujte, je to základ úspěšného výběru!

Zaměřte se na význam a sílu kamenů

Šperky vyráběné z kamenů jsou mnohem osobnější. Nemají totiž jen ono „pozlátko“, nepočítá se u nich jen se vzhledem a s tím, zda nadělají větší či menší parádu. Jde u nich v maximální míře o to, jakou mají moc, v čem nositele podpoří, k čemu mu dají víc síly a před čím ho budou alespoň do nějaké míry chránit.

Každý kámen působí jinak. Pokud například chcete dodat obdarovanému sílu vyrovnávat se stresem všedních dní a chcete ho podpořit v jakýchkoli jeho výkonech, které mu přinášejí radost, můžete zvolit přívěsek z thulitu. Jestli je vaším cílem dodat dotyčnému více odvahy a schopnosti řídit vlastní život, pak bude perfektní volbou přívěsek z ametrínu. Pro všechny roztěkané a neschopné hlubší koncentrace a zklidnění zase zvolte sugilit. A tak dále.

Volte srdcem

Kameny mají svou osobitou energii a moc dodat sílu, jiné pomáhají najít životní rovnováhu nebo dojít k duševnímu zklidnění. Vyberte svému blízkému takový přívěsek, který mu padne jako dělaný na míru. Uvidíte, že se váš dárek setká s pozitivním ohlasem!

 

 

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli